Vieni, siekdami pelnyti mylimo žmogaus palankumą, šoka parašiutu, kiti atveria širdį, treti apgaubia išrinktąjį ypatingu rūpesčiu. Atskleisime, kokių beprotiškų poelgių galima tikėtis iš Zodiako ženklų.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20 d.)

Avinas meilės įkarštyje būna pasirengęs keistis, o jam tai yra tikra beprotybė, neįtikėtinas žygdarbis, nes paprastai jis mano, jog yra tobulybė. Šio ženklo atstovai gali atsikratyti tų savo įvaizdžio atributų, dėl kurių susilaukė mylimo žmogaus kritikos. Jie ima mokytis, siekia naujų žinių, kad atitiktų išrinktojo lygį, tampa švelnesni, pamiršta savo egoizmą ir gali net užsiversti darbais, kad ilgiau pabūtų su tuo, kas jiems yra brangus.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20 d.)

Apskritai Jautis nebūna linkęs į proto aptemimą iš meilės, tačiau netikėtai įsimylėjęs, jis gali pamiršti tai, kas yra jo egzistencijos konstanta. Šio ženklo atstovams beprotybė iš meilės yra stambios išlaidos dovanoms ir mylimo žmogaus pramogoms, pataikavimas visiems neracionaliems pastarojo kaprizams. Meilės pastūmėtas Jautis gali išeiti iš savo komforto zonos į „rojų su savo meile palapinėje“, sutikti valgyti bet ką ir nukrypti nuo savo griežto mitybos režimo.

DVYNIAI (gegužės 21 – birželio 21 d.)

Dvyniams beprotybė iš meilės reiškia intymių santykių ir net flirto su kitais pretendentais atsisakymą, ištikimybės išrinktajam saugojimą net ir tuo atveju, jei geismo objektas kol kas neatsako tuo pačiu. Šio ženklo atstovas gali įlipti pro langą į mylimojo kambarį, dainuoti serenadas po jo balkonu, pasidaryti tatuiruotę su išrinktojo vardu ar net susižaloti fiziškai, kad įrodytų savo jausmus ar priverstų mylimą žmogų būti šalia.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22 d.).

Vėžys būna gana santūrus, nuolat rūpinasi savo saugumu ir dėl meilės niekada nesiryš tokiems beprotiškiems poelgiams kaip apversti pasaulį aukštyn kojomis ar šokti nuo bedugnės krašto. Jam tikra beprotybė yra visiškas atvirumas, sielos apnuoginimas, mylimojo įsileidimas į tą teritoriją, kur įžengti neleidžiama nei artimiesiems, nei draugams. Tiesa, tokiam žingsniui Vėžys gali pasiryžti tik apimtas nevilties. Ir tai būtų jo kraštutinė priemonė mylimajam užkariauti.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

Dėl meilės Liūtas gali laikinai pamiršti save, iškelti į pirmą vietą geidžiamo žmogaus interesus ir gerovę, apgaubti jį rūpesčiu. Tokiam egocentriškam asmeniui tai atrodo tikra beprotybė, nes paprastai jis bet kokiose situacijose pirmiausia galvoja apie save. Meilė tonizuoja ir motyvuoja šio ženklo atstovus. Jie atsikrato prigimtinio tingumo ir pradeda daugiau uždirbti, tobulėti, gali užsiimti kūryba.

MERGELĖ (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelė paprastai nebūna pasirengusi jokioms kvailystėms iš meilės. Ji mėgsta būti ta, dėl kurios vykdomi neįprasti žygdarbiai. Kartais ji gali apsvaigti nuo aistros ir surizikuoti savo karjera, materialine gerove, atrasti savyje netikėtų dosnumo klodų ir atiduoti mylimajam paskutinius marškinius. Tada ji gali pradėti perdėtai rūpintis išrinktuoju, kalbėti apie savo jausmus, pildyti kiekvieną jo pageidavimą.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 23 –spalio 22 d.)

Svarstyklės tris kartus pagalvos prieš pradėdamos kvailioti ir elgtis neįprastai. Jos nebijo pakenkti sau fiziškai, joms kur kas baisiau rizikuoti savo reputacija, pasirodyti juokingomis mylimo žmogaus ir kitų akyse. Kartais šio ženklo atstovai pameta galvas. Tada Svarstyklės gali net pašokti ant stalo, kad patrauktų išrinktojo dėmesį, šaukti apie savo jausmus ir surengti kokį nors neįprastą šou.

SKORPIONAS (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai – ekstremalai iš prigimties. Jie pasirengę bet kokiems beprotiškiems poelgiams, kad atkreiptų mylimo žmogaus dėmesį ir pelnytų jo palankumą. Veiksmų pobūdis priklauso nuo jų fantazijos ir kiekvieno konkretaus šio ženklo atstovo „pamišimo“ laipsnio, nuo jų nuotaikos tuo momentu ir nuo supratimo, kokiu būdu galima būtų greičiausiai suvilioti mylimąją ar mylimąjį.

ŠAULYS (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šaulys dėl meilės gali padaryti daug ką, tačiau jis nelaikys savo poelgių beprotiškais, net jeigu aplinkiniai jam įrodinės, kad yra priešingai. Šio ženklo atstovai galėtų užšokti ant risnojančio žirgo, įpulti į degančią trobą ir atlikti bet kokį neįtikėtiną žygdarbį, kad tik užkariautų savo mylimosios ar mylimojo širdį. Jie daro tai, kas jiems atrodo būtina meilės objektui suvilioti, ir tuo metu nemano, kad tai galėtų būti ypatingi žygdarbiai.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Ožiaragiai – rimti individai, jiems beprotiški poelgiai nebūdingi. Tikru žygdarbiu dėl meilės jiems atrodys atsisakyti svarbiausio tikslo, kurio siekė kelerius metus, taip pat įprastos gyvenimo aplinkos pakeitimas, laisvalaikio pomėgių, kurie teikia malonumą ir naudą, išsižadėjimas. Kartais šio ženklo atstovai ekstremaliose situacijose gali dėl mylimo žmogaus atlikti tokius veiksmus, kurių netoleruoja teisėsauga ir moralinis kodeksas.

VANDENIS (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniui nėra nieko labiau beprotiško, kaip eiti paskui mylimą žmogų į pasaulio kraštą, atsisakant savo ambicijų, savo nepriklausomybės ir visko, iš ko susideda jo privatus pasaulis. Žinoma, jis gali šokti parašiutu, kopti į kalnus ir nuskinti visas gėles iš savo rajono pievų, pagroti gitara po išrinktosios langais, tačiau tokie poelgiai jam bus veikiau pramoga, o ne tikras herojiškas poelgis dėl meilės. O atsisakyti to, ką ilgai kūrė ir ko atkakliai siekė, jam pasirodys per brangu.

ŽUVYS (vasario 19 – kovo 20 d.)

Žuvys – infantilios būtybės, todėl bet koks poelgis, išeinantis už jų įprastos egzistencijos rėmų, jau bus beprotiškas. Beprotybė joms bus ir neištikimybė vyrui (ar žmonai), kad pabūtų kartu su nauja meile, ir įžengimas į svetimą aplinką, ir net intymūs santykiai su mylimuoju. Šio ženklo atstovai viskam, ko dar nėra išbandę, ryžtasi kaip didvyriškam žygdarbiui, reikalaujančiam moralinių, dvasinių, protinių pastangų. Žuvims sunku padaryti ką nors neįprasto. Joms mažiausias nukrypimas nuo nusistovėjusių gyvenimo normų jau yra žygdarbis.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :