Už pinigus atsakingas antrasis astrologinis būstas ir Venera. Šią planetą žinome kaip meilės ir grožio globėją, tačiau pinigai bei prabanga – irgi puikus gyvenimo pagražinimas.

Šlamantys ar sąskaitoje į viršų judantis įplaukų stulpelis suteikia mums saugumo, leidžia mėgautis įvairiausiais dalykais, jaudinančiais mūsų jusles.

Taigi nenuostabu, kad antras astrologinis būstas priklauso Taurui, antram ženklui zodiake, o jį globoja Venera. Turime pripažinti, ką patvirtina ir tyrimai, ne tik grožis, bet ir pinigai gali mus suvilioti ir susukti galvas.

Pinigai yra tikras išbandymas, skirtas ne silpniesiems. Ne visi gali pakelti turto naštą: vieni tampa išlaidūs, tarkime, loterijos laimėtojai tarsi išprotėja, viską greitai iššvaisto. Kitas kraštutinumas yra šykštumas.

Švaistūniškumas, šykštuoliškumas arba gebėjimas išlaikyti sveiką santykį su pinigais – visa „aprašyta“ horoskope. Ypač gerai tai atskleidžia asmeninis horoskopas, o bendrasis parodo labiau apibendrintas gaires kiekvienam iš dvylikos ženklų.

Taigi kiek pasaulio pinigų jums užtektų, kad galėtumėte pasijausti laimingi?

Tikram AVINUI svarbu jaustis laisvam su pinigais. Jis tikrai nėra didžiausias taupytojas, jam patinka leisti pinigus, spontaniškai už šlamačius ką įsigyti ar patirti.

Šio ženklo atstovams nepatinka apribojimai ir taisyklės, netgi partneris neturėtų jam aiškinti, kaip jis turėtų elgtis su pinigais. Vis dėlto Avinams reikėtų „įdarbinti“ galvą, pamąstyti, kaip su pinigais elgtis, kad ne viską smagiai ištaškytų vienu ypu.

Tarp TAURŲ vargiai atrasime finansų genijų, tačiau atsargumo iš jų neatimsi. Paprastai šio ženklo atstovai vadinami zodiako taupuoliais (kartais netgi šykštuoliais), bet neapsigaukite.

Yra Taurų, turinčių neigiamų įpročių ir stabiliai klimpstančių į skolas, o, kaip žinome, savo įpročius jiems keisti sunku. Tačiau apskritai Taurų santykis su pinigais yra labai natūralus ir sveikas, jie moka taupyti, bet ir mėgautis pinigų teikiama nauda, patogumu bei prabanga.

DVYNIAI, pagal savo astrologinę prigimtį, pasižymi veiklumu ir verslumu. Jų judrus ir smalsus protas greitai atpažįsta galimybes užsidirbti.

Tačiau Dvynių santykis su pinigais yra permainingas. Kai turi šlamančių ar nugulusiųjų banko kortelėje, smagiai juos leidžia, bet kai reikia, gali ir pataupyti.

VĖŽIAI net ir su pinigais gali elgtis jausmingai, pagal ūpą. O, kaip rodo jų astrologinis būdas, šio ženklo atstovai pasižymi tiek jausmų, tiek nuotaikų permainingumu.

Kaip ir su pinigais bei finansiniu saugumu: tai Vėžiai jaučiasi užvaldyti baimių ir netikrumo, tai jie leidžia sau viską, ko tik širdis įsigeidžia. Šie svyravimai priklauso nuo pasikeitusios gyvenimo situacijos ar vidinės būsenos.

Karališkuoju vadinamas LIŪTO zodiakas mėgsta pinigus ir prabangą, čia jau kaip ir nėra ką pridurti. Viskas savo vietoje, kaip sakoma.

Taupyti ir skaičiuoti pinigus jis irgi gali. Penktasis zodiako ženklas pradeda tai daryti tada, kai siekia įgyvendinti ar įsigyti kai ką ypatingo.

Pavojus kyla, kai Liūtų poreikiai dideli ir neatitinka jų galimybių, o dar rizikingesnis požiūris, kai imama gyventi tarsi reklamoje „aš to verta“, pinigų tiesiog privalo būti, nes man jų reikia…

Taurai moka taupyti, bet ir mėgautis pinigais. Didžiausiomis zodiako „taupyklėmis“ vis dėlto laikomos MERGELĖS. Tipiški šio ženklo atstovai labai realiai suvokia situaciją pasaulyje, šalyje ir savo darbovietėje, taip pat realiai vertina savo galimybes.

Paprastai jos įgunda skaičiuoti savo pajamas ir išlaidas, taip užkirsdamos kelią švaistūniškiems pirkiniams. Jei ko didesnio siekia, geba taupyti sistemingai ir ilgai. Statistiškai šio ženklo atstovų skolininkų sąrašuose yra mažiausiai.

Tikros SVARSTYKLĖS geba vertinti pinigus. Jų santykis su šlamančiais dažniausiai yra pozityvus. Juk jie padeda mėgautis gyvenimu, patirti ką nors ypatingo. Svarstyklės leidžia pinigams tekėti, nesistengdamos karštligiškai ar nuosekliai taupyti, tikėdamos, kad jie vėl pas jas sugrįš.

SKORPIONAMS pinigai ir būtis – artimai susiję. Jų instinktai šiuo klausimu veikia stipriai, jie tarsi „užuodžia“, kur galima užsidirbti, pamato naudingas galimybes. Greičiausiai nėra zodiake taip protingai ir strategiškai su pinigais besielgiančio ženklo. Pinigai, kaip ir sekas, Skorpionams yra galios bei įtakos įrankis.

ŠAULIAI mėgsta riziką, taip pat – srityje, susijusioje su pinigais. Jiems visai patiktų būti turtingiems, tikrai dėl to nesispyriotų. Tačiau Šaulių siekis aistringai ir laisvai gyventi, nepaisant apribojimų, gali priminti gyvenimą inde be dugno. Sunku jį pasiekti, jei apskritai dugną neigi.

Kaip ir kiti zodiako draugai Tauras bei Mergelė, priskiriami Žemės elementui, OŽIARAGIAI priklauso zodiako taupiųjų būreliui. Pagal savo astrologinę prigimtį gyvenantys šio ženklo atstovai apskritai mėgsta paprastumą. Kam viską komplikuoti? Ožiaragiai pasižymi praktiškumu, įžvalgumu. Be to, jiems nepatinka švaistūniškumas, todėl ir prabanga jų nesuviliosi.

Tipiškiems VANDENIAMS pinigai svarbūs, nes suteikia laisvę ir nepriklausomybę. Tai pagrindinis stimulas, priverčiantis juos apskritai eiti uždirbti pinigų. Finansiškai sunkiais laikotarpiais Vandeniai ne panikuoja, o pasitelkia intuiciją ir prisigalvoja netipiškų sumanymų, kaip užsidirbti pragyvenimui.

ŽUVŲ santykis su pinigais paslaptingas, kaip ir jos pačios. Ne viskas yra kaip atrodo. Taigi nors tituluojamos zodiako svajoklėmis, jų požiūris į pinigus gali būti labai praktiškas. Tai neišvengiamybė, reikia juos uždirbti ir nieko čia nepakeisti…

Tačiau nemažai yra Žuvų, dirbančių finansiniame sektoriuje, netgi bankuose. Paprastai jos nėra taupuolės ir šykštuolės, mėgstančios skaičiuoti pinigus, bet turi puikią uoslę, užuodžia sėkmingus sandorius ir uždirbio šaltinius.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :